Skip to content Skip to footer

ENKOSİS,
Her Sektörde
Yanınızda

ENKOSİS OTOMASYON & YAZILIM

Her Sektörde
Çözüm Ortağınız

Sektör bağımsız tüm otomasyon projeleriniz için çözüm ortağınız olarak yanınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz.

ENKOSİS OTOMASYON & YAZILIM

HİZMET ALANLARI

Enkosis Otomasyon & Yazılım

Her zaman daha kaliteli hizmet için çalışıyoruz.

Otomasyon alanında üstlendiğimiz malzeme satışı ve saha uygulama çözümleri için kalite en önemli değerlerimizden olmuştur. Daha kaliteli hizmet için ise en önemli kriterimiz müşteri memnuniyetidir.  

Değerli müşterilerimizden aldığımız geri dönüşlere göre kalite standartlarımızı her zaman bir adım ileri taşımak için kullandığımız yöntemlerden bazıları şu şekildedir:

Mod Stok Yönetim Metodu

En çok talep edilen ürünler sürekli güncellenerek listenin en başından en sonuna doğru orantılı olarak azalan malzeme çeşitliliği ve adedinin belirlendiği stok yönetimi uygulanmaktadır.

Sürekli Süreç Yeniliği

Otomasyon sektörünün değişen teknoloji dünyası ile beraber sürekli değişen talepleri olduğundan dolayı bizler de hizmet süreçlerimizi sürekli gözden geçiriyoruz.

Üst Seviye Teknik Yeterlilik

Yıllardır sahip olduğumuz tecrübeler ve yeni nesil teknolojileri keşfetme arzumuz ile saha uygulamalarında en efektif çözümleri sunmak için çalışıyoruz.

Şeffaf ve Kolay İletişim

Müşterilerimizin ürünler veya projeler ile alakalı herhangi bir konuda yaşadığı problemlere en açık ve en hızlı şekilde çözüm üretmek için kendimizi geliştiriyoruz.
Ofis

Elektrokent İş Merkezi, 1467. Cd. No:2/7, İvedik O.S.B
Ostim – Ankara

Haberler

©2022 Enkosis. Tüm hakları saklıdır.